Gintaro kambarys
Gintaro aliejus masažams, odai Visas vaizdas

Gintaro aliejus masažams, odai

11,99€

Originalus Baltijos gintaro aliejus skirtas masažams.
Paskirtis: Masažams,  odos priežiūrai
Pagaminta: Rusijoje (Maskvoje);
Žaliava: Baltijos gintaro akmuo, migdolai;
Sudėtis: 20% Baltijos gintaro aliejus; 80% natūralus migdolų aliejus;
Pakuotė: Natūralaus medžio dėžutė;
Galiojimo trukmė: 5 metai;
Registracija LT, EU: Taip

Smulkiau

Dėmesio: Perkantis daugiau, visad moka mažiau!

Gintaro aliejus sumaišytas su migdolų aliejumi

Aliejus-patentasGintaro aliejus – antrasis gamtinės kilmės gintaro preparatas po gintaro rūgšties. Gintaro aliejus išgaunamas gintaro lydimo metu, kurio eigoje susiformuoja trys produktai: gintaro rūgštis, lydytas gintaras ir gintaro aliejus. Žaliavai naudojami neapdirbto gamtinio gintaro gabalai. Jie patalpinami į specialias kolbas ir vykdomas gamtinio gintaro lydymas 350–370°C temperatūroje. Šis būdas leidžia išgauti eterinį gintaro aliejų iš netradicinės žaliavos, kurios ilgas galiojimo laikas, jis patogus naudoti ir veikia kaip antiseptikas. Tokiu būdu išgautas gintaro aliejus tampa gamtiniu antibiotiku, kurio veikimo sfera žymiai platesnė nei žinomų eterinių aliejų, kurie naudojami tik kaip aromatai kosmetinio aliejaus gamyboje. Eteriniai aliejai – tai deficitinės ir brangios prekės, kurie plačiai pritaikomi medicinoje, parfumerijos ir kosmetikos pramonėje, farmacijoje bei buityje. Svarbus eterinių aliejų bruožas yra tai, kad jie greitai įsigeria į odą ir patenka į kraujagysles dėl ko pasižymi greito poveikio efektu. Šis eterinis gintaro aliejus, kadangi yra labai stiprus antiseptikas ir jo 100%-ės koncentracijos negalima naudoti, yra sumaišytas su migdolų aliejumi.

Aliejus-patentas-M Aliekaus-atitikties-sertifikatas-M Aliejus-higienos-centras-M Aliejus-higienos-centras-protokolas-M Aliejaus-sanitaris-epidiamiologinis-M Aliejaus-sanitaris-epidiamiologinis-2lapas-M Alieju-migdolu-mikrobiologinis-M 

Norėdami matyti paveikslėlį didesnį, prašome spustelti ant jo...

Gintaro aliejus sumaišytas su migdolų aliejumi nuo senų laikų buvo naudojamas, kaip papildoma priemonė prie tradicinės medicinos, šalinant uždegiminiams procesus, egzemą, niežėjimą, perštėjimą. Labai tinka veido masažui, plaukų priežiūrai.

Gintaro aliejaus ir migdolų aliejaus mišinio sudėtyje yra daug vitaminų, mineralų, gausu rūgščių ir druskų. Šis aliejus plačiai naudojamas kaip kosmetikos priemonė, kaip efektyvi pagalbinė priemonė prie tradicinės medicinos taikomų gydymo metodų.

Šis gintaro aliejus, priešingai nei kiti žinomi eteriniai aliejai, gali būti panaudotas kaip papildoma sveikatinanti priemonė prie tradicinės medicinos:

 • kaip priemonė apsauganti jautrią odą, valanti poras, pažeistų odos vietų priežiūrai, suglebusios, sausos odos priežiūrai (gerinti odos būklę, išlyginti kūno ir veido, paakių raukšles);
 • kaip priešuždegiminė priemonė malšinanti odos uždegimus, nes gintaro aliejus yra vienas stipriausių naturalių antiseptikų, o migdolų aliejus turi vitamino F, kuris normalizuoja riebalų liaukų veiklą ir stabdo porų plėtimąsi;
 • kaip priemonė jauninanti, nutolinanti odos senėjimą, drėkinanti, maitinanti, skausmą malšinanti suskirdusiai ir sutrūkinėjusiai odai, suteikiant odai švelnų blizgesį ir vienodą spalvą;
 • kaip priemonė kuri atjaunina ir regeneruoja odos ląsteles;
 • kaip priemonė šalinanti galvos pleiskanas;
 • kaip masažo aliejus, kuris minkština odą. Aliejus yra puikiai absorbuojamas ir yra puikus odos minkštiklis ir drėkiklis. Kadangi aliejus į odą nesusigeria labai greitai, jis puikiai tinka masažui.
 • kaip priemonė gydyti odos nudegimus saulėje;
 • kaip priemonė gydyti pjautines žaizdas, nudegimus nuodingais augalais, mazolius, karpas.
 • kaip priemonė makiažo nuvalymui, taip pat ir akių;


Gintaro aliejus nėra vaistas ir negali būti naudojamas vietoje vaisto. Čia pateikiama informacija yra pateikiama cituojant viešai publikuojamą informaciją apie gintaro aliejaus ir usnies aliejaus savybes. Pateikiant šią informaciją siekiama informuoti apie gintaro aliejaus ir migdolų aliejaus savybes, o ne skatinti žmones pirkti ir naudoti šį gaminį vietoje vaisto.

 • Pakuotės talpa: 5ml
 • Kilmės šalis: Rusija (Maskva)
 • Registracija EU (Lietuva): Taip
 • Žaliava: Neapdirbtas Baltijos gintaras
 • Žaliavos kilmė: Rusija (Kaliningradas)

Klientų komentarų kol kas nėra.

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: