Gintaro kambarys
Pilingo kaukė veidui ir kūnui 30g indelyje Visas vaizdas

Pilingo kaukė veidui ir kūnui 30g indelyje

19,99€

Smulkintas gintaras - Pilingo kaukė veidui ir kūnui ;
Indelio talpa: 30g.;
Vienos gintaro dalelės dydis: 1-300 mikronai;
Registracija Lietuvoje, EU: Taip;
Registracijos numeris: KOS-5081;
Autorinė apsauga: Patentuotas produktas;
Gamintojas: įmonė 'Stone of the Sun';
Kilmės šalis: Rusija (Kaliningradas)

Smulkiau

Dėmesio: Perkantis daugiau, visad moka mažiau!

Smulkinto-gintaro-patentas-MPilingo kaukė veidui ir kūnui

Tai didelio efektyvumo tonizuojanti priemonė higieninei odos ir kūno priežiūrai. Veikia ląstelių atsinaujinimo procesus bei padeda išlaikyti gražią odą. Smulkintas gintaras pudra šveitiklis absorbuoja ir pašalina riebalinių ir prakaito liaukų išskyras kartu su negyvomis viršutinio odos sluoksnio ląstelėmis. Pasižymi gamtiniu antibakteriniu efektu, atstato odos elastingumą, stangrumą ir spalvą.

Sudėtis:

Smulkintas gintaras pudra šveitiklis - tai 100% natūralus, užpatentuotu smulkinimo būdu (be jokių cheminių šveitimo pastų ar abrazyvinių techninių medžiagų) susmukintas Baltijos gintaras, į kurio sudėtį įeina mikroelementų kompleksas, aromatiniai angliavandeniliai, gintaro rūgštis ir jos druska. Smulkintas gintaras gali būti veikiamas chemiškai ir termiškai. Tai gydomoji kosmetinė priemonė, kuri nesukelia alerginės reakcijos, be konservantų, dažų (neigiamai veikiančių odą ir visą organizmą), kas skiria smulkintą gintarą nuo analogiškų natūralios kosmetikos priemonių.

Fizinės-cheminės savybės:

Gintaro, kaip natūralios gydomosios kosmetinės žaliavos pasirinkimas, nėra atsitiktinis. Šiuolaikinis mokslas įtikinamai ir neginčijamai įrodė, kad „SAULĖS AKMUO“ – tai grožio, sveikatos ir energijos šaltinis. Jis pasižymi daugybe privalumų palyginus su kitais, ypač dažnai naudojamais, gamtiniais mineralais.

Didžiulė gausa klinikinių tyrimų įrodė susmulkinto gintaro naudojimo efektyvumą ir tikslingumą kompleksiniame daugelio susirgimų gydyme.

Kosmetinės gintaro pilingo kaukės išskirtinumas yra tame, kad jos sudėtyje esantis smulkintas gintaras veikia ne tik kaip šveitiklis ir adsorbentas, bet ir reguliuoja tiek ląstelės vidaus energetinius procesus gintaro rūgšties dėka, tiek procesus audinių lygmenyje dėka laisvųjų elektronų energijos poveikio.
Būtent dėl to kosmetinė gintaro pilingo kaukė veikia ne tik kaip valomoji, bet ir kaip tonizuojanti, atjauninanti, raminanti ir raukšles lyginanti kaukė. Kompleksinis gintaro pilingo kaukės poveikis leidžia per trumpiausią laiką išspręsti riebios odos ir jos komplikacijų problemas, ir jos poveikis neapsiriboja vien įspūdingu tiesioginiu rezultatu iš karto po kaukės uždėjimo, o leidžia pasiekti teigiamų rezultatų reguliariai naudojant.

Indikacijos:

 •    veido ir kaklo odos senėjimo stabdymas;
 •     veido ir kaklo odos patempimas;
 •     Bėrimo, veido randų padarinių šalinimas;
 •     Odos elastingumo ir turgoro normalizavimas.


Kontraindikacijos:

 •     Ūmūs uždegiminiai odos procesai.

  Atitikties-sertifikatas-M Sanitarinis-epidiamiologinis-isvada-M Sanitarinis-epidiamiologinis-sertifikatas-M Toksikologinis-tyrimas-M Toksikologinis-tyrimas-lapas2-M San-Pin-isvados-M San-Pin-isvados-2-M bandymu-rezultatai-M Parfium-test-isvados-M

Norėdami matyti paveikslėlį didesnį, prašome spustelti ant jo...


Gintaro pilingo kaukė šiuo metu yra bene vienintelė natūrali pilingo kaukė, kuri gali:

 •     išvalyti odą nuo nešvarumų, toksinų, mikrobų ir virusų;
 •     užtikrinti medžiagų apykaitos ir energetinių procesų įvairovę ne tik per visą odos storį, bet ir atitinkamuose audiniuose;
 •     atlikti svarbią kosmetinę procedūrą tik per 30 minučių, o reguliariai naudojant atsikratyti raukšlių, pigmentinių dėmių, kraujagyslinių apgamų;
 •     atsikratyti bėrimo žymių ar randų pasekmių arba bent jau padaryti juos mažiau pastebimais;
 •     normalizuoti riebalinių ir prakaito liaukų funkciją.

Naudojimo būdas:


Siekiant gyliai išvalyti odą, smulkintą gintarą galima naudoti kaip kosmetinę pilingo kaukę. Vieną arbatinį šaukštelį smulkinto gintaro kruopščiai pamaišykite 2-3 minutes dviejuose šaukštuose šilto vandens kol susidarys vientisa masė. Ištepkite veido ir kaklo odą kosmetiniu teptuku. Išdžiūvus kaukei (per 15-20 minučių) pirštų galiukais arba vata švelniais judesiais pašalinkite smulkintą gintarą nuo odos paviršiaus. Gintaro likučius nuplaukite vandeniu. Nudžiovinkite odą servetėle ir užtepkite drėkinamuoju kremu.
Naudojimo periodiškumas: jei oda riebi – 2-3 kartus į savaitę, jei oda normali – 2 kartus į savaitę; jei oda sausa - 1 kartą į savaitę. Reguliariai naudojant padidinamas veiksmingumas bei pasiekiamas optimalus rezultatas. Rekomenduojamas kursas – 15-20 procedūrų.
Pagrindinis šios kaukės privalumas bei efektyvumo šaltinis – tai natūralus jos pagrindas, būtent gintaras, galutinis augalinės kilmės produktas, kuris neturi alergiją sukeliančių savybių dėka savo ilgaamžiškumo, kuris semiasi energijos iš žemės ir kosmoso, o naudojant specialią smulkinto gintaro gamybos technologiją buvo išvystytos jo absorbcinės ir energetinės savybės.
Būtent dėl to kosmetinė gintaro pilingo kaukė veikia ne tik kaip valomoji, bet ir kaip tonizuojanti, atjauninanti, raminanti ir raukšles lyginanti kaukė. Kompleksinis gintaro pilingo kaukės poveikis neapsiriboja vien nepriekaištingais rezultatais, kurie pastebimo iš karto pasinaudojus kaukę, o leidžia pasiekti teigiamų rezultatų reguliariai naudojant.

Atsiliepimai

Pateikiame kelis pacientų, kurie Kaliningrade vykusios VII tarptautinės parodos "Mada ir kosmetika" metu, pirmieji išbadė šios kaukės poveikį.
Julija, 27m. Atsitiktinai atsiradau šioje parodoje ir pamačiau stendą su kaukėmis veidui. Nusprendžiau išbandyti. Pasinaudojus kauke pajutau veido lengvumo pojūtį. Veidas tapo lygus ir švelnus. Negaliu žodžiais nusakyti savo pojūčių. Laibai ačiū, kad Jūs sukūrėte šia kaukę.
Irina, 42m. Ant savęs išbandžiau gintaro kaukės poveikį – tiesiog nuostabu! Esu labai dėkinga jos kūrėjams ir gamintojams. Tikiuosi, tai bus naujiena kosmetologijos plėtroje. Linkiu sėkmės ir naujų gaminių!
Liudmila, 48m. Šiandiena išbandžiau pilingą ir gintaro pudros kaukę. Efektas pralenkė mano lūkesčius! Net po vienos procedūros oda tapo šviesi, dingo smulkios raukšlelės. Pajutau lengvumo pojūtį, oda tapo lygi ir stebėtinai minkšta. Būtina išnaudosiu visą procedūrų kursą, ir parekomenduosiu šią kaukę savo draugams. Labai ačiū šios kosmetinės priemonės kūrėjams!
Jekaterina, 16m. Šiuo momentu mano veido poros labai užsikimšusios. Pabadžiau šią gintaro kaukę. Lankau kirpėjų kursus, ir tiek mano profesija, tiek mano amžius susiję su tuo, kad mano odą reikia gydyti. Ko tik aš nebandžiau. Pirmoji procedūra įtikino mane, kad gintaro kaukė – tai ko man reikia.
Liubovė, 55m. Labai ačiū! Tai tiesiog stebuklas. Nuostabus pojūtis pasinaudojus kauke, suminkština visas raukšles. Dėkui!
Ana, 57m. Likau tiesiog sužavėta šios kaukės poveikiu. Gyvenu Vokietijoje, ir ten lankausi grožio salonuose, bet tokių rezultatų nepatyriau nei viename salone. Atjaunėjau, ir iškart pasijutau kaip ant sparnų. Labai ačiū!
Tatjana, 32. Man gintaro kaukė paliko gerą įspūdį. Atrodo, lyg iš karto atjaunėjau dešimčia metų. Poveikis tiesiog stulbinantis.
Galina, 59m. Kosmetinė gintaro kaukė, tai tiesiog stebuklas! Oda, po pirmo jos panaudojimo, tiesiog puiki, o ir nuotaika taip pat. Dėkoju kaukės, kuri tiesiog daro stebuklus su moters veidu, gamintojams.
Svetlana, 56m. Labai mėgstu gintarą, todėl panaudojau šią kaukę. Esu labai dėkinga šios kaukės kūrėjams. Poveikis stulbinantis. Mano oda problemiška, sausa. Procedūros metu pajutau labai malonų pojūtį: raukšlių lyginimo pojūtį, be to, oda iš karto tapo šviesesne. Labai ačiū!

Saugokitės falsifikatų

Kosmetikos gaminių rinkoje vis dažniau aptinkami įvairūs smulkinto gintaro gaminių falsifikatai, pavadinimais „Gintaro pudra“, „Kosmetinė gintaro pudra“, „Gintaro milteliai“, "Gintaro dulkės", "Gintaro smėlis" kurie pagaminti iš gintaro, gauto gaminant juvelyrinius dirbinius, likučių. Šios produkcijos gamintojai siekia gauti pelno įvairiais būdais: jie ne tik pažeidžia mūsų, kaip patento turėtojo, teises, bet ir kelia pavojų žmonėms - jų produkcijos vartotojams. Jie naudoja gintaro likučius, kurių sudėtyje yra kenksmingų organizmui junginių (poliravimo pasta, poliruojamojo popieriaus komponentai ir kt.). Pudros falsifikatai daugeliu atvejų yra ne šviesiai gelsvos spalvos, kaip mūsų prekės, o tamsiai pilkos spalvos dėl nešvarumų ir technologinių priedų.

Arba galima sutikti tokį produktą kaip baltos spalvos „Kosmetinė gintaro pudra“, kurios sudėtyje naudojamos gintaro atliekos gaminant vėrinių karoliukus. Karoliukų ruošinių šlifavimas vykdomas vandens terpėje, todėl visas purvas išplaunamas, ir pudra gaunama baltos spalvos. Tačiau kartu su vandeniu yra išplaunama gintaro rūgštis bei druskos. Kalbėti apie tokios gamybos technologijos švarą bei gaminio energetinę vertę tampa beprasmiška. Pabandykite pardavėjų ar gamintojų paprašyti parodyti šių gaminių patentą ar sertifikatą. Vargu, ar sulauksite atsakymo.

Patys baisiausi apgavikai gavo šios produkcijos sertifikatą, nes kaip gaminio žaliavą analizei pateikė mūsų produkciją. Tai sąžinės neturintys žmonės, jie neturi jokios gėdos ir ant savo gaminio pakuotės užklijuoja etiketę su užrašu „Pagaminta Kaliningrado farmakologijos fabrike“, nors čia niekuomet nebuvo gaminama tokia produkcija. O jų techninės sąlygos (TS) kosmetinės pudros gamybai – tai buitine kavamale sumalto gintaro likučiai.

Griežtai draudžiama šioje interneto svetainėje paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www.gintaro-kosmetika.lt kaip šaltinį.

 • Pakuotės talpa: 30g / 50ml
 • Kilmės šalis: Rusija (Kaliningradas)
 • Registracija EU (Lietuva): Taip
 • Vienos dalelės dydis: 1-300 µm (micron)
 • Žaliava: Neapdirbtas Baltijos gintaras
 • Žaliavos kilmė: Rusija (Kaliningradas)
 • Gydymo gintaru metodikos
  Čia pateikiamos gydymo gintaru metodikos, kurias užpatentavo medicinos daktaras, Profesorius N. N. Moshkovas

Klientų komentarų kol kas nėra.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Ankstesnis
 • Gintaro pudra 30g. indelyje

  Gintaro...


  Gintaro pudra - 1-os frakcijos smulkintas...

 • Gintaro pudra 5g indelyje

  Gintaro...


  Originali gintaro pudra;Indelio talpa:...

 • Gintaro aliejus masažams, odai

  Gintaro...


  Originalus Baltijos gintaro aliejus skirtas...

 • Pilingo kaukė veidui ir kūnui 5g indelyje

  Pilingo...


  Smulkintas gintaras - Pilingo kaukė veidui ir...

 • Gintaro šveitiklis 5g indelyje

  Gintaro...


  Smulkintas gintaras - Pilingo kaukė veidui ir...

 • Gintaro šveitiklis 30g indelyje

  Gintaro...


  Smulkintas gintaras - Pilingo kaukė veidui ir...

 • Gintaro aliejus masažams, odai

  Gintaro...


  Originalus Baltijos gintaro aliejus skirtas...

Sekantis

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: