Gintaro kambarys
Gintaro šveitiklis 30g medinėje dėžutėje Visas vaizdas

Gintaro šveitiklis 30g medinėje dėžutėje

25,99€

Smulkintas gintaras - Pilingo kaukė veidui ir kūnui ;
Indelio talpa: 30g.;
Vienos gintaro dalelės dydis: 40-300 mikronai;
Registracija Lietuvoje, EU: Taip;
Registracijos numeris: KOS-5081;
Autorinė apsauga: Patentuotas produktas;
Gamintojas: įmonė 'Stone of the Sun';
Kilmės šalis: Rusija (Kaliningradas)

Smulkiau

Dėmesio: Perkantis daugiau, visad moka mažiau!

Šveitiklis iš natūralaus gintaro

Smulkinto-gintaro-patentas-MGrožis –pats patikimiausias moters ginklas dėl savo vietos po saule. Jis laimi net ten, kur kiti būdai neveikia. Štai dėl to per visą žmogaus egzistavimo istoriją niekada nenutrūko universalių priemonių, kurios padėtų silpnosios lyties atstovėms tapti dar patrauklesnėmis, gražesnėmis paieška, ir su tuo susiję reikalavimai tampa vis labiau ir labiau aukštesni. Šiandien kiekviena moteris žino, kokia turi būti ideali kosmetikos priemonė: natūrali, be sintetinių priedų ir konservantų, akimirksniu veikianti bei išsprendžianti daugybę problemų, nesukelianti alerginės reakcijos, na ir pagaliau būti priimtina finansiniu atžvilgiu.
Užduotis atrodo nereali, o tuo tarpu sprendimas jau surastas. Jis pasirodė esąs labai paprastas ir originalus. Atlikti tyrimai įrodė, kad natūralus Baltijos gintaras yra būtent ta priemonė, kuri turi savyje visas šias reikiamas savybes. Dauguma bendrovių jau savo gaminiuose išbandė gintaro rūgštį ar gintaro aliejų. Bet čia tik maža dalelė iš keturiasdešimties vertingiausių šio "SAULĖS AKMENS" junginių.
Išnaudoti visas šio akmens savybes pavyko tik dabar, atsiradus unikaliai odos ir viso organizmo atjauninimo ir sveikatinimo priemonei – Šveitikliui iš natūralaus gintaro.
Šis šveitiklis – tai natūralus, užpatentuotu smulkinimo būdu (be jokių cheminių šveitimo pastų ar abrazyvinių techninių medžiagų) smulkintas Baltijos gintaras. Šios priemonės poveikis tai tarsi lyg stebuklas. Kelių mikronų dydžio suakmenėjusių sakų dalelės, sąveikaudamos su žmogaus kūno šiluma, išlaisvina didžiulius kiekius laisvųjų elektronų. Tai galingas energetinis užtaisas kuris regeneruoja odą, aprūpina ją deguonimi, lygina raukšles, tonizuoja ir normalizuoja medžiagų apykaitos procesus. Pavyzdžiui, gintaro pilingo kaukės poveikis yra toks efektyvus, kad jau po vienos procedūros oda tampa lygia ir švelnia, pašviesėjusia, dingsta pabrinkimas.
Smulkintas gintaras 'Šveitiklis iš smulkinto gintaro" - tai 40-300 mikronų gintaro dalelės, savo sudėtyje turinčios gintaro rūgšties ir druskos. Tai leidžia naudoti jį ne tik kaip šveitiklį (mechaninis pilingas), adsorbentą (adsorbeñtas [ad + lot. sorbens (kilm. sorbentis) —sugeriantis, siurbiantis]), absorbentą (absorbeñtas [lot. absorbens (kilm. absorbentis) — sugeriantis]), bet ir kaip priemonę cheminiam pilingui.
Smulkiausios gintaro dalelės jai savaime yra puiki pilingo priemonė. Jos ne tik idealiai nupoliruoja veidą, bet ir atlieka giluminį valymą, šalina nešvarumus, prakaitą ir riebalinių liaukų išskyras. Jei ant veido matosi išsiraizgę kapiliarai, šią problemą lengvai padės išspręsti smulkinto gintaro priemonės. Reguliariai atliekant procedūras, net tik pagerėja kraujotaka, bet ir visam laikui išnyksta neišvaizdžios kapiliarų "žvaigždutės" bei pigmentinės dėmės. Gintaras puikia tinka herpeso ir spuogų padarinių likvidavimui bei kovai su bakterijomis ir virusais. Smulkintas gintaras per labai trumpą laiką puikia šalina odos suerzinimą po valymo procedūros.
Jūs, mielosios moterys, galėdamos mėgautis jaunyste ir grožiu, pajusite neapsakomą energijos pojūtį, dings nuovargis ir stresas, juk „Saulės akmuo“ labai gerai stimuliuoja ir nervų sistemą. Natūralaus gintaro šveitiklis ir šiek tiek kantrybės - tai viskas, ko reikia tam, kad taptumėte nepriekaištingai žavia ir savimi pasitikinčia, juk pati gamta veda mus link to.

Atitikties-sertifikatas-M Sanitarinis-epidiamiologinis-isvada-M Sanitarinis-epidiamiologinis-sertifikatas-M Toksikologinis-tyrimas-M Toksikologinis-tyrimas-lapas2-M San-Pin-isvados-M San-Pin-isvados-2-M bandymu-rezultatai-M Parfium-test-isvados-M

Norėdami matyti paveikslėlį didesnį, prašome spustelti ant jo...

Natūralaus gintaro pilingas - brosažas

Pilingas-brosažas – tai viršutinio suragėjusios odos epidermio valymas ar šveitimas. Žodis „Pilingas“ kilęs iš angliško „to peel“, kas reiškia, „šveisti“, lupti odelę“, „valyti“.
Pilingo-brosažo atlikimui dažniausia naudojama emulsija arba šveitiklis. Šveitiklių sudėtyje yra kietųjų dalelių, kurios trynimo metu mechaniškai nušveičia negyvas raginio audinio ląsteles. Šiems tikslams naudojamas smulkus smėlis, molio dalelės, pemza, titnagdumbliai, kempinės, smulkiai sumaltos graikinio riešuto, migdolo kevalo ar alyvuogių kauliukų dalelės.
Natūralaus gintaro šveitiklio privalumas yra tame, kad be grynai mechaniško poveikio suragėjusiam epidermio sluoksniui, tuo pačiu jaučiamas ir energetinis laisvųjų elektronų poveikis visai odai ir po ja esantiems audiniams, kuris atsiranda trinant gintaro šveitikliu odą per biologiškai aktyvius taškus.
Tokiu būdu natūralaus gintaro pilingo-brosažo metu jaučiams visos odos atgaivos pojūtis.

Naudojimas:
•    smulkių epiderminių mikro įtrūkių pašalinimas kartu su suragėjusiu odos sluoksniu;
•    šiukščios odos lyginimas;
•    riebalinių ir prakaito liaukų išskyrų bei makiažo likučių šalinimas;
•    susikaupusių laisvųjų radikalų pašalinimas iš odos;
•    atstatomųjų procesų stimuliacija, suragėjusio sluoksnio trūkinėjimo sumažinimas;
•    sąlygų sudarymas ir odos paruošimas kitoms gintaro procedūroms (kosmetinis masažas natūraliu gintaru, gintaro kaukė, gintaro kompresai), o taip pat natūralaus gintaro kaukių ir kremų naudojimui.

Kontraindikacijos:
•    ūmūs uždegiminiai procesai (spuogai, inkštirai, lūpų pūslelinė);
•    kapiliarų išsiplėtimas ir daugybinė telangiektazija (tai kapiliaro ar smulkių venų išsiplėtimas).
Reikia paminėti, kad kaip ir šiai procedūrai, taip ir kitoms kosmetinėms gintaro procedūroms, kontraindikacijų sąvoka reiškia ne paties smulkinto gintaro naudojimo kontraindikacijos, o kontraindikacijos konkrečiam smulkinto gintaro naudojimo būdui. Kalbant apie patį gintarą, kontraindikacijų jo kosmetiniam naudojimui nėra.

Naudojimo būdas:
Riebios odos pilingas vykdomas 1-3 kartus per savaitę; normalios odos – 1 kartą per dvi savaites; sausos – 1 kartą per mėnesį.
Po demakijažo ir vandeningojo ir riebiojo sluoksnio pašalinimo kosmetiniu pieneliu ir losjonu (toniku) vykdoma vaporizacija (vaporizãcija [vapor],garinimas) ar uždedamas šiluminis kompresas. Riebios odos garinimas vykdomas 20 minučių, normalios – ne daugiau kaip 15 minučių, sausos – 5 – 7 minutes. Garinimą namų sąlygomis galima atlikti pasilenkus ties dubeniu su verdančiu vandeniu ir apsidengus galvą rankšluosčiu.
Gintaro pilingas gali būti atliekamas rankomis ar naudojant tam tikras priemones. Baigus odos garinimą, ją reikia suvilgyti servetėle ir uždėti natūralaus gintaro šveitiklio. Jei procedūra atliekama rankomis, reikia paimti vatos-markės skepetėlę ir apvaliais judesiais masažuoti veidą. Pilingas naudojant tam tikras priemones gali būti atliekamas šepečiais ir vakuuminiu būdu.
Priklausomai nuo odos tipo procedūros laikas gali kisti nuo 5 -7minučių esant sausai odai ir iki 12 minučių esant riebiai odai. Šveitiklio likučiai pašalinami vandenyje ar tonike suvilgyta medvilnine kempinėle.
Odos paviršius tampa lygus ir glotnus, o tai leidžia naudoti kosmetines kaukes ir kremus.

Saugokitės falsifikatų

Kosmetikos gaminių rinkoje vis dažniau aptinkami įvairūs smulkinto gintaro gaminių falsifikatai, pavadinimais „Gintaro pudra“, „Kosmetinė gintaro pudra“, „Gintaro milteliai“, "Gintaro dulkės", "Gintaro smėlis" kurie pagaminti iš gintaro, gauto gaminant juvelyrinius dirbinius, likučių. Šios produkcijos gamintojai siekia gauti pelno įvairiais būdais: jie ne tik pažeidžia mūsų, kaip patento turėtojo, teises, bet ir kelia pavojų žmonėms - jų produkcijos vartotojams. Jie naudoja gintaro likučius, kurių sudėtyje yra kenksmingų organizmui junginių (poliravimo pasta, poliruojamojo popieriaus komponentai ir kt.). Pudros falsifikatai daugeliu atvejų yra ne šviesiai gelsvos spalvos, kaip mūsų prekės, o tamsiai pilkos spalvos dėl nešvarumų ir technologinių priedų.

Arba galima sutikti tokį produktą kaip baltos spalvos „Kosmetinė gintaro pudra“, kurios sudėtyje naudojamos gintaro atliekos gaminant vėrinių karoliukus. Karoliukų ruošinių šlifavimas vykdomas vandens terpėje, todėl visas purvas išplaunamas, ir pudra gaunama baltos spalvos. Tačiau kartu su vandeniu yra išplaunama gintaro rūgštis bei druskos. Kalbėti apie tokios gamybos technologijos švarą bei gaminio energetinę vertę tampa beprasmiška. Pabandykite pardavėjų ar gamintojų paprašyti parodyti šių gaminių patentą ar sertifikatą. Vargu, ar sulauksite atsakymo.

Patys baisiausi apgavikai gavo šios produkcijos sertifikatą, nes kaip gaminio žaliavą analizei pateikė mūsų produkciją. Tai sąžinės neturintys žmonės, jie neturi jokios gėdos ir ant savo gaminio pakuotės užklijuoja etiketę su užrašu „Pagaminta Kaliningrado farmakologijos fabrike“, nors čia niekuomet nebuvo gaminama tokia produkcija. O jų techninės sąlygos (TS) kosmetinės pudros gamybai – tai buitine kavamale sumalto gintaro likučiai.

Griežtai draudžiama šioje interneto svetainėje paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www.gintaro-kosmetika.lt kaip šaltinį.

 • Pakuotės talpa: 30g / 50ml
 • Kilmės šalis: Rusija (Kaliningradas)
 • Registracija EU (Lietuva): Taip
 • Vienos dalelės dydis: 40-300 µm (micron)
 • Žaliava: Neapdirbtas Baltijos gintaras
 • Žaliavos kilmė: Rusija (Kaliningradas)

Klientų komentarų kol kas nėra.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Ankstesnis
 • Gintaro pudra 5g indelyje

  Gintaro...


  Originali gintaro pudra;Indelio talpa:...

 • Gintaro aliejus plaukų priežiūrai

  Gintaro...


  Originalus Baltijos gintaro aliejus skirtas...

 • Gintaro aliejus pažeistos odos priežiūrai

  Gintaro...


  Originalus Baltijos gintaro aliejus pažeistai...

 • Pilingo kaukė veidui ir kūnui 30g medinėje dėžutėje

  Pilingo...


  Smulkintas gintaras - Pilingo kaukė veidui ir...

 • Gintaro žiedelis masažui

  Gintaro...


  Šie masažiniai žiedai yra pagaminti iš tikro...

 • Gintaro šveitiklis 5g indelyje

  Gintaro...


  Smulkintas gintaras - Pilingo kaukė veidui ir...

 • Gintaro aliejus pažeistos odos priežiūrai

  Gintaro...


  Originalus Baltijos gintaro aliejus pažeistai...

Sekantis

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: