Gintaro kambarys
Gintaro pudra 30g. indelyje Visas vaizdas

Gintaro pudra 30g. indelyje

19,99€

Gintaro pudra - 1-os frakcijos smulkintas gintaras;
Indelio talpa: 30g.;
Vienos gintaro dalelės dydis: 1-40 mikronai;
Registracija Lietuvoje, EU: Taip;
Registracijos numeris: KOS-5081;
Autorinė apsauga: Patentuotas produktas;
Gamintojas: įmonė 'Stone of the Sun';
Kilmės šalis: Rusija (Kaliningradas)

Smulkiau

Smulkinto-gintaro-patentas-MGintaro pudra

Gintaro pudra (barstomieji gintaro milteliai, gintaro dulkės) daugeliu atvejų yra dviejų ir daugiau, dar labiau birių komponentų mišinys, kuriais lygiu, plonu sluoksniu padengiama oda. Kuo mažesnės gintaro pudros dalelės, tuo didesnis jų paviršiaus plotas, ir tuo pačiu didėja pudros sorbcibnis (sòrbcija [lot. sorptio — siurbimas], chem. reiškinys — kieta medžiaga arba skystis sugeria iš terpės kurias nors medžiagas) pajėgumas. Priešingai nei kitos pudros, gaminamos kosmetikos bendrovių, smulkintas kosmetinis gintaras (gintaro pudra), į kurio sudėtį įeina apie 40 junginių, absorbuoja nuo odos paviršiaus vandenį, riebalus, organinius junginius, toksinus, mikrobus ir virusus.

Gintaro pudros naudojimas:

 • Ūmūs uždegiminiai odos procesai (spuogai, pūslelės, pūliniai, įbrėžimai, odos erozijos ir pan.)
 • Priešingai nei kiti barstomieji milteliai natūrali gintaro pudra naudojama net ir esant šlapiuojantiems odos pažeidimams, aktyviam odos paraudimui, sutinimui, nudegimui, odos suerzinimui, ypač jei pažeidimai nustatyti odos sandūrų srityje;Padidintas prakaitavimas ir perteklinis riebalinių liaukų aktyvumas;
 • Vaikams naudojama kaip puiki gydomoji priemonė diatezės diatèzė [gr. diathesis — palinkimas]: organizmo polinkis sirgti kai kuriomis ligomis) atveju arba kaip profilaktinė higienos priemonė, užkertanti kelią odos paraudimui, iššutimui dėl šlapimo.
 • Alerginis dermatitas;
 • Herpesas (hèrpesas [lot. kerpes — pūslingas išbėrimas], pūslelinė — užkrečiamoji liga, pažeidžianti odą, gleivinę, centrinę nervų sistemą).
  Atitikties-sertifikatas-M Sanitarinis-epidiamiologinis-isvada-M Sanitarinis-epidiamiologinis-sertifikatas-M Toksikologinis-tyrimas-M Toksikologinis-tyrimas-lapas2-M San-Pin-isvados-M San-Pin-isvados-2-M bandymu-rezultatai-M Parfium-test-isvados-M

Norėdami matyti paveikslėlį didesnį, prašome spustelti ant jo...

Gintarinės pudros nauda

Gintaro pudra (barstomieji gintaro milteliai, gintaro dulkės) yra labai higroskopiška (medžiagos gebėjimas absorbcijos arba adsorbcijos būdu iš aplinkos pritraukti vandens molekules) dėl to jie:

 • nusausina ir nuriebalina odos paviršių, absorbuoja prakaitą ir riebalinių liaukų išskyras;
 • sustiprina šilumos perdavimą ženkliai padidėjus odos paviršiaus garinimo plotui, kuris tuo efektyvesnis, kuo mažesnės miltelių dalelės;
 • šaldo odą ir mažina kraujagyslių siaurėjimą, tuo pačiu veikia kaip priešuždegiminis preparatas ir malšina odos erzinimą;
 • neleidžia besiliečiantiems odos sandūrų paviršiams trinties vienas į kitą;
 • saugo odą nuo išorės faktorių poveikio;
 • renka toksinus, mikrobus, virusus;
 • normalizuoja ląstelių energetinius procesus;
 • greitina uždegiminių procesų gijimo procesus;
 • nesukelia sensibilizavimo (padidinti jautrumą, jautrinti) ir alerginių reakcijų.

Gintaro pudros naudojimo būdas:

Natūrali kosmetinė gintaro pudra naudojama 2-3 kartus per parą, apibarstant juo odą naudojant vatos tamponą arba sijojant miltelius iš marle uždengto indo.

Pūlingas bėrimas dažniausia praeina per 1-3 paras. Jei oda paveikta ūmių uždegiminių pokyčių, galima naudoti kitas kosmetines procedūras (kosmetinis gintaro masažas, natūralaus gintaro pilingo kaukė).

Saugokitės GINTRAO PUDROS falsifikatų

Kosmetikos gaminių rinkoje vis dažniau aptinkami įvairūs smulkinto gintaro gaminių falsifikatai, pavadinimais „Gintaro pudra“, „Kosmetinė gintaro pudra“, „Gintaro milteliai“, "Gintaro dulkės", "Gintaro smėlis" kurie pagaminti iš gintaro, gauto gaminant juvelyrinius dirbinius, likučių. Šios produkcijos gamintojai siekia gauti pelno įvairiais būdais: jie ne tik pažeidžia mūsų, kaip patento turėtojo, teises, bet ir kelia pavojų žmonėms - jų produkcijos vartotojams. Jie naudoja gintaro likučius, kurių sudėtyje yra kenksmingų organizmui junginių (poliravimo pasta, poliruojamojo popieriaus komponentai ir kt.). Pudros falsifikatai daugeliu atvejų yra ne šviesiai gelsvos spalvos, kaip mūsų prekės, o tamsiai pilkos spalvos dėl nešvarumų ir technologinių priedų.

Arba galima sutikti tokį produktą kaip baltos spalvos „Kosmetinė gintaro pudra“, kurios sudėtyje naudojamos gintaro atliekos gaminant vėrinių karoliukus. Karoliukų ruošinių šlifavimas vykdomas vandens terpėje, todėl visas purvas išplaunamas, ir pudra gaunama baltos spalvos. Tačiau kartu su vandeniu yra išplaunama gintaro rūgštis bei druskos. Kalbėti apie tokios gamybos technologijos švarą bei gaminio energetinę vertę tampa beprasmiška. Pabandykite pardavėjų ar gamintojų paprašyti parodyti šių gaminių patentą ar sertifikatą. Vargu, ar sulauksite atsakymo.

Patys baisiausi apgavikai gavo šios produkcijos sertifikatą, nes kaip gaminio žaliavą analizei pateikė mūsų produkciją. Tai sąžinės neturintys žmonės, jie neturi jokios gėdos ir ant savo gaminio pakuotės užklijuoja etiketę su užrašu „Pagaminta Kaliningrado farmakologijos fabrike“, nors čia niekuomet nebuvo gaminama tokia produkcija. O jų techninės sąlygos (TS) kosmetinės pudros gamybai – tai buitine kavamale sumalto gintaro likučiai.

Griežtai draudžiama šioje interneto svetainėje paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www.gintaro-kosmetika.lt kaip šaltinį.

 • Pakuotės talpa: 30g / 50ml
 • Kilmės šalis: Rusija (Kaliningradas)
 • Registracija EU (Lietuva): Taip
 • Vienos dalelės dydis: 1-40 µm (micron)
 • Žaliava: Neapdirbtas Baltijos gintaras
 • Žaliavos kilmė: Rusija (Kaliningradas)
 • Gydymo gintaru metodikos
  Čia pateikiamos gydymo gintaru metodikos, kurias užpatentavo medicinos daktaras, Profesorius N. N. Moshkovas

Klientų komentarų kol kas nėra.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Ankstesnis
 • Gintaro pudra 5g indelyje

  Gintaro...


  Originali gintaro pudra;Indelio talpa:...

 • Pilingo kaukė veidui ir kūnui 30g indelyje

  Pilingo...


  Smulkintas gintaras - Pilingo kaukė veidui ir...

 • Gintaro aliejus pažeistos odos priežiūrai

  Gintaro...


  Originalus Baltijos gintaro aliejus pažeistai...

 • Pilingo kaukė veidui ir kūnui 5g indelyje

  Pilingo...


  Smulkintas gintaras - Pilingo kaukė veidui ir...

 • Gintaro aliejus pažeistos odos priežiūrai

  Gintaro...


  Originalus Baltijos gintaro aliejus pažeistai...

 • Gintaro šveitiklis 5g indelyje

  Gintaro...


  Smulkintas gintaras - Pilingo kaukė veidui ir...

 • Gintaro šveitiklis 30g indelyje

  Gintaro...


  Smulkintas gintaras - Pilingo kaukė veidui ir...

Sekantis

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: