Gintaro kambarys

Greitasis metodas

Naudojimo būdas:

Ant šiltu vandeniu suvilgytos veido odos kosmetiniu teptuku užtepkite nedidelį smulkinto gintaro kiekį. Po 5 minučių nuplaukite gintarą vandeniu. Nusausinkite odą servetėle. Po valymo procedūros galima naudoti minkštinantį kremą.

Naudojimo periodiškumas:

 • jei oda riebi – 2-3 kartus į savaitę;
 • jei oda normali – 2 kartus į savaitę;
 • jei oda sausa – 1 kartus į savaitę.

Natūralaus gintaro barstomieji milteliai

Gydymo-gintaru-patentasBarstomieji milteliai (pudra) daugeliu atvejų yra dviejų ir daugiau, dar labiau birių komponentų mišinys, kuriais lygiu, plonu sluoksniu padengiama oda. Kuo mažesnės pudros dalelės, tuo didesnis jų paviršiaus plotas, ir tuo pačiu didėja pudros sorbcibnis (sòrbcija [lot. sorptio — siurbimas], chem. reiškinys — kieta medžiaga arba skystis sugeria iš terpės kurias nors medžiagas) pajėgumas. Priešingai nei kitos pudros, gaminamos kosmetikos bendrovių, smulkintas kosmetinis gintaras, į kurio sudėtį įeina apie 40 junginių, absorbuoja nuo odos paviršiaus vandenį, riebalus, organinius junginius, toksinus, mikrobus ir virusus.

Smulkinto-gintaro-patentasNaudojimas:

 • Ūmūs uždegiminiai odos procesai (spuogai, pūslelės, pūliniai, įbrėžimai, odos erozijos ir pan.)
 • Priešingai nei kiti barstomieji milteliai natūrali gintaro pudra naudojama net ir esant šlapiuojantiems odos pažeidimams, aktyviam odos paraudimui, sutinimui, nudegimui, odos suerzinimui, ypač jei pažeidimai nustatyti odos sandūrų srityje;
 • Padidintas prakaitavimas ir perteklinis riebalinių liaukų aktyvumas;
 • Vaikams naudojama kaip puiki gydomoji priemonė diatezės diatèzė [gr. diathesis — palinkimas]: organizmo polinkis sirgti kai kuriomis ligomis) atveju arba kaip profilaktinė higienos priemonė, užkertanti kelią odos paraudimui, iššutimui dėl šlapimo.
 • Alerginis dermatitas;
 • Herpesas (hèrpesas [lot. kerpes — pūslingas išbėrimas], pūslelinė — užkrečiamoji liga, pažeidžianti odą, gleivinę, centrinę nervų sistemą).

Veikimo mechanizmas.

Barstomieji gintaro milteliai yra labai higroskopiški (medžiagos gebėjimas absorbcijos arba adsorbcijos būdu iš aplinkos pritraukti vandens molekules) dėl to jie:

 • nusausina ir nuriebalina odos paviršių, absorbuoja prakaitą ir riebalinių liaukų išskyras;
 • sustiprina šilumos perdavimą ženkliai padidėjus odos paviršiaus garinimo plotui, kuris tuo efektyvesnis, kuo mažesnės miltelių dalelės;
 • šaldo odą ir mažina kraujagyslių siaurėjimą, tuo pačiu veikia kaip priešuždegiminis preparatas ir malšina odos erzinimą;
 • neleidžia besiliečiantiems odos sandūrų paviršiams trinties vienas į kitą;
 • saugo odą nuo išorės faktorių poveikio;
 • renka toksinus, mikrobus, virusus;
 • normalizuoja ląstelių energetinius procesus;
 • greitina uždegiminių procesų gijimo procesus;
 • nesukelia sensibilizavimo (padidinti jautrumą, jautrinti) ir alerginių reakcijų.

Naudojimo būdas:

Natūralaus gintaro kosmetinis šveitiklis naudojamas 2-3 kartus per parą, apibarstant juo odą naudojant vatos tamponą arba sijojant miltelius iš marke uždengto indo.

Pūlingas bėrimas dažniausia praeina per 1-3 paras. Jei oda paveikta ūmių uždegiminių pokyčių, galima naudoti kitas kosmetines procedūras (kosmetinis gintaro masažas, natūralaus gintaro pilingo kaukė).

Barstomieji milteliai dažnai yra dviejų miltelių pavidalo medžiagų rinkinys, kuriais plonu lygiu sluoksniu padengiamas paveiktas odos plotas. Kuo mažesnės pudros dalelės, tuo didesnis jų paviršiaus plotas, ir tuo pačiu didėja pudros sorbcibnis pajėgumas. Priešingai nei kitos pudros, gaminamos kosmetikos bendrovių, smulkintas kosmetinis gintaras, į kurio sudėtį įeina apie 40 junginių, absorbuoja nuo odos paviršiaus vandenį, riebalus, organinius junginius, toksinus, mikrobus ir virusus.

Smulkinto gintaro naudojimas žaizdų, nudegimų, trofinių opų gydymui

Pūslės, atsirandančios nusideginus odą praeina per vieną dieną, jei apibarstysite nudegusią vietą smulkintu gintaru. Žaizdos gyja ženkliai greičiau ir išnyksta nepalikdamos randų.

Pūlingų žaidų ir trofinių opų valymas ir gijimas vyksta kur kas greičiau, jei perrišimo metu smulkinto gintaro užberiama ant žaizdų.

Vaikams galima momentaliai numušti aukštą temperatūrą lengvai masažuojant ar pudruojant visą kūną smulkintu gintaru.

Smulkinto gintaro, kaip barstomųjų miltelių, naudojimas labai naudingas ir efektyvus vaikams odos maceracijos, diatezės ir herpeso atvejais.

Padidėjęs kojų prakaitavimas praeis, jei kaip barstomuosius miltelius naudosite smulkintą gintarą.

Plaukų augimo stiprinimas ir stimuliavimas, jų struktūros gerinimas: Galvos odos įtrynimas susmulkintu gintaru išilginiu ir sukamuoju judesiu 2-3 kartus per dieną 1 mėnesio eigoje.

Smulkinto gintaro, kaip papildomos sveikatinimo priemonės, prie tradicinės medicinos efektyvumą tyrė, atliko klinikinius tyrimus ir pateikė savo rekomendacijas Rusijos valstybinės įstaigos ir jose dirbantys mokslininkai. Lietuvoje, deja dėl biurokratinių ar kitokių  aplinkybių Rusijos mokslininkų tyrimai nepripažystami, todėl mes šią informaciją Jums pateikiame tik savišvietos tikslais ir paliekame Jums teisę patiems, savarankiškai nuspręsti - pasitikėti Rusijos mokslininkų išvadomis ar ne. Mes neskatiname Jūsų pirkti šią prekę ir naudoti vietoje vaisto.

Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.gintaro-kosmetika.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www. gintaro-kosmetika.lt kaip šaltinį.