Gintaro kambarys

Smulkinto gintaro naudojimas dantų valymui ir dantenų masažui

Gydymo-gintaru-patentasPrimename, kad smulkintas gintaras yra puikus sorbentas (sorbeñtas [lot. sorbens (kilm. sorbentis) — siurbiantis], medžiaga, sugerianti kurias nors medžiagas), pasižymintis tiek adsorbcinėmis (adsòrbcija [lot. ad — pas, prie + sorbeo — sugeriu, siurbiu], paviršinis sugėrimas — kokios nors medžiagos kaupimasis skysto ar kieto kūno paviršiuje), tiek absorbcinėmis (absòrbcija [lot. absorptio — sugėrimas]: kai kurių augalų audinių funkcija — vandens ir jame ištirpusių maisto medžiagų sugėrimas) savybėmis, kuris surenka toksines skystos ir dujinės būsenos organines ir neorganines atliekas, o taip pat patologinę mikroflorą ir virusus. Ši savybė leidžia naudoti smulkintą gintarą ne tik kaip miltelius dantims, bet kaip ir dantenų, dantų, burnos gleivinės ir liežuvio masažo priemonę. Šio proceso metu vyksta patologinės burnos ertmės mikrofloros naikinimas, kas puikiai veikia kaip puiki profilaktinė priemonė nuo karieso. Pasikeičia net ir užkietėjusių rūkalių dantų emalio spalva.

Dantenų kraujavimo, dantų išklibimo ir blogo burnos kvapo galima išvengti pirštais masažuojant dantenas smulkintu gintaru. Šios procedūros atlikimui būtina suvilgyti rodomąjį pirštą vandeniu. Po to įbesti jį į smulkintą gintarą ir pamasažuoti dantenas 1-2 minučių eigoje. Parodontozės atveju į smulkintą gintarą būtina įberti sutrintą trichopolio tabletę. Baigę masažą, praskalaukite burnos ertmę vandeniu, kad išplautumėte smulkinto gintaro likučius, kuris adrsobavo visus mikrobus ir toksinus iš burnos ertmės.

Didžiulė gausa klinikinių tyrimo įrodė susmulkinto gintaro naudojimo efektyvumą ir tikslingumą kompleksiniame šių susirgimų gydyme:

Burnos ertmės negalavimai (paviršutinis dantenų, dantų, burnos gleivinės masažas ryte ir vakare rodomuoju pirštu, naudojant smulkintą gintarą):

  • Parodontozė;
  • Parodontitas;
  • Ėduonis;
  • Dantenų kraujavimas;
  • Burnos gleivinės negalavimai;
  • Dantų balinimas, įskaitant ir chroninius rūkalius: susmulkintą gintarą naudoti kaip dantų miltelius.

 

Smulkinto gintaro, kaip papildomos sveikatinimo priemonės, prie tradicinės medicinos efektyvumą tyrė, atliko klinikinius tyrimus ir pateikė savo rekomendacijas Rusijos valstybinės įstaigos ir jose dirbantys mokslininkai. Lietuvoje, deja dėl biurokratinių ar kitokių  aplinkybių Rusijos mokslininkų tyrimai nepripažystami, todėl mes šią informaciją Jums pateikiame tik savišvietos tikslais ir paliekame Jums teisę patiems, savarankiškai nuspręsti - pasitikėti Rusijos mokslininkų išvadomis ar ne. Mes neskatiname Jūsų pirkti šią prekę ir naudoti vietoje vaisto.

 Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.gintaro-kosmetika.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www. gintaro-kosmetika.lt kaip šaltinį.