Gintaro kambarys

Gydymo-gintaru-patentasVidinis smulkinto gintaro vartojimas

Kaip jau minėta anksčiau, pastaruoju metu vidiniam vartojimui oficialiai patvirtinti tik gintaro rūgšties preparatai. Nors ilgametė žmonijos istorijos patirtis rodo, kad būtent geriamieji gintaro milteliai, yra vaistas nuo visų lygų. Žmonės, norėdami atsikratyti savo negalavimų, ir dabar be oficialaus leidimo ir sertifikatų, gydosi žolelėmis, medumi, moliu, mumijumi, pikiu ir net savo šlapimu.

Ir belieka tik apgailestauti, kad smulkintas gintaras iki šiol nerado savo pritaikymo, net ir kaip biologiškai aktyvus maisto papildas. Naudojant geriamąjį smulkintą gintarą, būtų galima išgydyti daugybę ligų, o taip pat išgelbėti nemažai gyvybių, negaluojančių dėl sunkaus apsinuodijimo, žarnyno infekcijų ir intoksikacijų. Pastaruoju metu tik homeopatai ir liaudies medicinos atstovai naudoja smulkintą gintarą sudėtingų receptų paruošimui.

Priimtiniausiais laikomi kombinuoti receptai, kuriuose atitinkamai yra šių komponentų:

  1. Medus – 3 dalys; smulkintas gintaras - 1 dalis (pagal tūrį). Prieš vartojimą mišinį reikia kruopščiai išmaišyti. Šis receptas puikiai tinka vaikų gydymui.
  2. Virintas vanduo arba vynas - 2 dalys, smulkintas gintaras - 1 dalis (mišinį prieš vartojimą taip pat reikia kruopščiai išmaišyti iki košelės susidarymo).

Vienoks ar kitoks preparatas būdavo vartojamas po 1-2 arbatinio šaukštelio nevalgius 1 mėnesio eigoje. Po to – 1 mėnesio pertrauka ir kurso kartojimas reikalui esant. Ekstremaliais atvejais: apsinuodijimų, intoksikacijų, žarnyno infekcijų, pagirių sindromo atvejais, smulkintas gintaras vartojamas po 1 valgomąjį šaukštą ryte ir vakare.

Smulkinto gintaro, kaip papildomos sveikatinimo priemonės, prie tradicinės medicinos efektyvumą tyrė, atliko klinikinius tyrimus ir pateikė savo rekomendacijas Rusijos valstybinės įstaigos ir jose dirbantys mokslininkai. Lietuvoje, deja dėl biurokratinių ar kitokių  aplinkybių Rusijos mokslininkų tyrimai nepripažystami, todėl mes šią informaciją Jums pateikiame tik savišvietos tikslais ir paliekame Jums teisę patiems, savarankiškai nuspręsti - pasitikėti Rusijos mokslininkų išvadomis ar ne. Mes neskatiname Jūsų pirkti šią prekę ir naudoti vietoje vaisto.

 Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.gintaro-kosmetika.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www. gintaro-kosmetika.lt kaip šaltinį.